TweetDeck

TweetDeck 1.0.7.4

Zaawansowany klient serwisu Twitter i Facebook dla telefonów Android

Zalety

  • Bardzo dobrze zorganizowany interfejs
  • Prosty sposób publikowania zdjeć i lokalizacji
  • Potrząśniecie urządzeniem odświeża

Wady

  • Nie można się wylogować bez wyłączania programu

Bardzo dobry
8

Twórca TweetDeck nie rozwija dalej tego programu. Choć pobranie tego programu jest możliwe, to jednak nie możemy gwarantować, że będzie on działał poprawnie.

TweetDeck to darmowa aplikacja ułatwiająca korzystanie z serwisu mikroblogowego Twitter. Jest to wersja mobilna, bardzo popularnego klienta na komputery Mac i Windows.

TweetDeck umożliwia czytanie tego co napiszą inni i publikowanie własnych postów. Interfejs programu utrzymany jest w ciemnej kolorystyce i składa się z trzech paneli. Wyświetlają one wszystkie aktualizacje, wątki w których byliśmy wymienieni oraz wiadomości prywatne. Nawiguje się pomiędzy nimi jak pomiędzy ekranami pulpitu Android.

Publikowanie własnych wpisów w TweetDeck jest wręcz przyjemnością. Program potrafi skracać linki, zamieszczać nasza aktualną lokalizację oraz wstawiać zdjęcia. Aplikacja umożliwia otwieranie linków zamieszczonych w tweetach, a także przeglądanie profili użytkowników. Nie można niestety wyszukiwać aktualnych wątków.

TweetDeck to program stanowiący ścisłą czołówkę mobilnych klientów Twittera. Wygląda i działa świetnie, a na dodatek jest darmowy.

TweetDeck

Download

TweetDeck 1.0.7.4

Opinie użytkowników o TweetDeck

Sponsorowany×