TweetDeck

TweetDeck dla Android

Zaawansowany klient serwisu Twitter i Facebook dla telefonów Android

Twórca TweetDeck nie rozwija dalej tego programu. Choć pobranie tego programu jest możliwe, to jednak nie możemy gwarantować, że będzie on działał poprawnie.TweetDeck to darmowa aplikacja ułatwiająca korzystanie z serwisu mikroblogowego Twitter.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo dobrze zorganizowany interfejs
  • Prosty sposób publikowania zdjeć i lokalizacji
  • Potrząśniecie urządzeniem odświeża

Wady

  • Nie można się wylogować bez wyłączania programu

Bardzo dobry
8

Twórca TweetDeck nie rozwija dalej tego programu. Choć pobranie tego programu jest możliwe, to jednak nie możemy gwarantować, że będzie on działał poprawnie.

TweetDeck to darmowa aplikacja ułatwiająca korzystanie z serwisu mikroblogowego Twitter. Jest to wersja mobilna, bardzo popularnego klienta na komputery Mac i Windows.

TweetDeck umożliwia czytanie tego co napiszą inni i publikowanie własnych postów. Interfejs programu utrzymany jest w ciemnej kolorystyce i składa się z trzech paneli. Wyświetlają one wszystkie aktualizacje, wątki w których byliśmy wymienieni oraz wiadomości prywatne. Nawiguje się pomiędzy nimi jak pomiędzy ekranami pulpitu Android.

Publikowanie własnych wpisów w TweetDeck jest wręcz przyjemnością. Program potrafi skracać linki, zamieszczać nasza aktualną lokalizację oraz wstawiać zdjęcia. Aplikacja umożliwia otwieranie linków zamieszczonych w tweetach, a także przeglądanie profili użytkowników. Nie można niestety wyszukiwać aktualnych wątków.

TweetDeck to program stanowiący ścisłą czołówkę mobilnych klientów Twittera. Wygląda i działa świetnie, a na dodatek jest darmowy.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na android

TweetDeck

Download

TweetDeck 1.0.7.4

Opinie użytkowników o TweetDeck

Sponsorowany×