TweetDeck

TweetDeck 2.0.2.3

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Cały świat Twittera na Twoim iPhone

TweetDeck to darmowa aplikacja ułatwiająca korzystanie z serwisu mikroblogowego Twitter. Jest to wersja mobilna bardzo popularnego klienta na komputery Mac i Windows.TweetDeck umożliwia czytanie tego co napiszą inni i publikowanie własnych postów.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo dobrze zorganizowany interfejs
  • Prosty sposób publikowania zdjeć i lokalizacji
  • Potrząśniecie urządzeniem odświeża

Wady

  • Brak wyszukiwarki tweetów

Doskonały
9

TweetDeck to darmowa aplikacja ułatwiająca korzystanie z serwisu mikroblogowego Twitter. Jest to wersja mobilna bardzo popularnego klienta na komputery Mac i Windows.

TweetDeck umożliwia czytanie tego co napiszą inni i publikowanie własnych postów. Interfejs programu utrzymany jest w ciemnej kolorystyce i składa się z trzech paneli. Wyświetlają one wszystkie aktualizacje, wątki w których byliśmy wymienieni, oraz wiadomości prywatne. Nawiguje się pomiędzy nimi jak pomiędzy ekranami iPhone.

Publikowanie własnych wpisów w TweetDeck jest wręcz przyjemnością. Program potrafi skracać linki, zamieszczać nasza aktualną lokalizację oraz wstawiać zdjęcia. Program umożliwia otwieranie linków zamieszczonych w tweetach, a także przeglądanie profili użytkowników. Nie można niestety wyszukiwać aktualnych wątków.

TweetDeck to program stanowiący ścisłą czołówkę mobilnych klientów Twittera. Wygląda i działa świetnie, a na dodatek jest darmowy.

Najczęściej pobierane Dodatki na iphone

Opinie użytkowników o TweetDeck

Sponsorowany×