TweetDeck

TweetDeck dla Mac

Dobrze zorganizowany klient Twitter

TweetDeck to darmowy program ułatwiający korzystania z konta w serwisie Twitter. Umożliwia publikowanie postów, czytanie wypowiedzi innych oraz wyszukiwanie wpisów.Dzięki TweetDeck można korzystać z wszystkich dobrodziejstw Tweetera bez potrzeby... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wszystkie możliwości Tweetera pod ręką
  • Pełna integracja z Facebook

Wady

  • Ogromne rozmiary okna aplikacji

Doskonały
9

TweetDeck to darmowy program ułatwiający korzystania z konta w serwisie Twitter. Umożliwia publikowanie postów, czytanie wypowiedzi innych oraz wyszukiwanie wpisów.

Dzięki TweetDeck można korzystać z wszystkich dobrodziejstw Tweetera bez potrzeby logowania się na stronie, a nawet otwierania przeglądarki internetowej. Z poziomu programu można publikować oraz czytać posty. Dostępna jest także wyszukiwarka i wiadomości prywatne. Można również powiązać program z kontem w serwisie społecznościowym Facebook i publikować swoje statusy za pomocą TweetDeck.

Interfejs programu jest bardzo schludny, utrzymany w czarnej kolorystyce. Zorientowanie się w przeznaczeniu wszystkich przycisków wymaga od użytkownika chwili. Po przejściu początkowej dezorientacji, TweetDeck obsługuje się bez problemu. Aplikacja wymaga do działania Adobe Air.

TweetDeck to bardzo przyjemna aplikacja do tweetowania. Ma wszystko czego potrzeba.

Integracja z Myspace Pełna integracja z Facebook

Zmiany

  • Integracja z Myspace Pełna integracja z Facebook

Najczęściej pobierane Dodatki na mac

TweetDeck

Download

TweetDeck by Twitter 3.7.2

Opinie użytkowników o TweetDeck

Sponsorowany×